• Обновено
Ферндуле Менс Обичен Лизгање На Градинарски Чевли Надворешни Нелизгачки Рамни Чизми За Дожд Одење Брзо Суво Тркалезно Палец Чизми До Глуждот

Ферндуле Менс Обичен Лизгање На Градинарски Чевли Надворешни Нелизгачки Рамни Чизми За Дожд Одење Брзо Суво Тркалезно Палец

DEN 559.84
Тековен
Во продавницата

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Водоотпорен : водоотпорна заштита, лесен за чистење. Проширениот дизајн на тркалезна глава овозможува повеќе простор за нозете да се протегаат и удобно да се вклопат. Уникатниот надворешен ѓон со текстура го зголемува триењето и не се плаши од лоши временски услови во дождливи и снежни денови. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пвцоутсол : Тип На Пластична Пета : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Надворешни, Работни Карактеристики : 1.5, САД 8, САД 8. Удобни Чизми до Глужд : овие чизми за дожд се висина на глуждот и може да се носат над или под панталоните. Повеќекратно Користени : Удобни чизми за дожд, можете да ги носите за миење на автомобилот, правење градинарски работи, излегување на риба или правење моден натпревар. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Надворешниот ѓон отпорен на лизгање дава одлична стабилност и дополнително цврсто влечење на влажна површина. Лесно За Носење : погодноста за лизгање и одење може да се носи вклучена или исклучена насекаде.

Останатите карактеристики

Слични понуди