• Обновено
Sizzling Заштеди Дозвола WXLWZYWL Женски Повик Плус Големина Чипка V-Вратот Краток Ракав Блуза Маица Блузи

Sizzling Заштеди Дозвола WXLWZYWL Женски Повик Плус Големина Чипка V-Вратот Краток Ракав Блуза Маица Блузи

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

56" Големина : SSize.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овие маици ќе го направат трикот!. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Прилика : овој секси блузи погоден за секојдневен, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Натпревар : нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Usukeubustshoundersleevelungthssmall483495cm/37.

Останатите карактеристики

Слични понуди