• Обновено
Ураганот Сина Риба Риболов Платформа Плови, Големина 6 0, фунти. Тест, 20

Ураганот Сина Риба Риболов Платформа Плови, Големина 6 0, фунти. Тест, 20

DEN 287.20
Тековен
Во продавницата

Риболовната Опрема на ураганот Сина Риба Плови, Големина 6/0, 80 фунти. Тест, 20 "доаѓа со 20" жица лидер СО ЛБ тест од 80 фунти., големина 6/0 никел мамка кука, квалитет Ураганот кран вртливата & испреплетени предвремени и овална плови. Оваа иновативна платформа може да се работи на жива мамка или вештачка мамка. Покрај тоа, овалната плови ја држи мамката од дното, подалеку од какви било ракови и се фокусира на областа каде што всушност се хранат солените сини риби. Ако барате најдобар придружник во фаќањето сина риба со солена вода, Пловичката За Риболов На Ураганот Сина Риба Е најдобриот избор. Тоа е задолжително за сите страствени риболовци на нивната кутија за справување. Земете ја вашата денес! Сигурен и издржлив. Одлични квалитетни материјали. Доверлив од многу риболовци. Држач за сандаче. Совршен за риболов на сини риби со солена вода.

Останатите карактеристики

Слични понуди