• Обновено
Машки Кардигански Маици Опуштено Вклопување Мода 3д Принт Копче Со Долги Ракави Надолу Маици Со Јака Со Ревер Удобна Пролетна И Есенска Врвна Блуза Сина ХХХЛ

Машки Кардигански Маици Опуштено Вклопување Мода 3д Принт Копче Со Долги Ракави Надолу Маици Со Јака Со Ревер Удобна Пролетна

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Во спротивно, може да се случи кошулата да работи премногу мала, па дури и преголема за вас (особено за големини ОД XXL). Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Без разлика дали одите на плажа, присуствувате на летна забава, луау или само се релаксирате дома, овие кошули за мажи на плажа ќе донесат вибрации на островот во вашата гардероба. Директно-Не Должина на обемот : Од рамото. Добра конструкција, пријателска за кожата, ултра мека ткаенина за машки кошули со копчиња со кратки ракави, тоа е идеална кошула за топли и сончеви денови.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са. УСЛУГИ : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не.

Останатите карактеристики

Слични понуди