• Обновено
Руби Пасијанс И Златен Веренички Прстен, 14к Бело Злато, САД 5.00

Руби Пасијанс И Златен Веренички Прстен, 14к Бело Злато, САД 5.00

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Крунисан како јулски Роден Камен. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI122041629 Ring Големина : Големина НА САД 5. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето.2550 Каратметална Тежина : 1. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Прекрасен и прекрасен Рубин прстен е совршен подарок за секоја посебна пригода.

Останатите карактеристики

Слични понуди