• Обновено
Еккаме Летни Панталони За Жени Клиренс Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони Панталони Бели С

Еккаме Летни Панталони За Жени Клиренс Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони Панталони

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.76 "Колк : 128cm/50.Пол : Жени.Должина На Ракавот : Долг Ракав.46 "Хип : 112cm/44.Материјал : Полиестер.

Останатите карактеристики

Слични понуди