• Обновено
Долна Облека Што дише Спортски Градници За Јога Прекрасна Млада Големина S-3XL Надворешни Жени Беспрекорни Цврсти Градници За Градник Фитнес Блузи

Долна Облека Што дише Спортски Градници За Јога Прекрасна Млада Големина S-3XL Надворешни Жени Беспрекорни Цврсти Градници За

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Секси спортски градник. Материјал : најлон. Стил : секси, стилски, спортски. Големина, тежина, референтна слика. Количина : 1* градник. Пред купување. 1 : сликата што ја прикажуваме е 100% Вистинска Фотографија На Објекти.Забележете дека фотографијата не ја покажува вистинската големина, ве молиме погледнете Го Описот за деталите за големината. 2 : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. 3 : ве Молиме дозволено 1-3см разлики поради рачно мерење, благодарам. Носењето на овој градник нема да се врзе,туку открива и секси врат, правејќи го движењето да се чувствува повозбудливо. Овој градник е разноврсен и може да се користи за јога,трчање,фитнес,танц и други активности за да ви донесе пријатно искуство. Овој спортски градник е изработен од најлонска ткаенина што дише,која има добра пропустливост на воздухот и добар воздух permeability.It одржува суво и лесно,го намалува влечењето и ја подобрува спортската ефикасност.

Останатите карактеристики

Слични понуди