• Обновено
Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови, Божиќ Мода Долги Ракави Мажи Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување Пижами Постави Црвено

Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови, Божиќ Мода Долги Ракави Мажи Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување Пижами Постави

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ Топ + 1 ЕЕЗ Панталони Семејство Одобрено-ние лично ги тестираме сите Наши Пј за да бидеме сигурни дека тие ќе го направат вашето семејство среќно како што го прават нашето. Празнични Соодветни Пижами : Облечете го целото семејство во празничен дух со овие преслатки Комплети Божиќни семејни пижами.Божиќ Мода Долги Ракави Дете Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување На Пижами Сет Карактеристики : Удобно и дише ткаенина за вашето семејство,вашето дете ќе биде симпатична носејќи го, за Вашиот Супер симпатична пижами костум за печатење со долги ракави погоден за Вас Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Одлични За секојдневен, дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за ревијални подароци изработен е од материјали,меко чувство на рака, нема никаква штета За Модниот дизајн на кожата, Нов Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Должина На Ракавот : долг ракав : модниот стил и модниот дизајн ве прават попривлечни Изработен е од материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на вашата кожа.

Останатите карактеристики

Слични понуди