• Обновено
Шектерс Пијалаци, Лајт Енергија, 8. Оз

Шектерс Пијалаци, Лајт Енергија, 8. Оз

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Шектерс Органската Енергија е Првиот Светски 100% Природен, Фаиртрејд, вегетаријански и Органски енергетски пијалок од Калинка на пазарот денес. Дозволете шектерс органски енергетски пијалок да ви го даде тој поттик што ви треба, без сите вештачки работи. Состојки : Состојки : Пенлива Филтрирана Вода, Органски Нектар Од Агава, Органски Сок Од Лимон (Овошен Сок Од Концентрат), Органски Сок Од Калинка (Овошен Сок од Концентрат), Органски Сок од Бозел (Овошен Сок Од Концентрат), Органски Женшен, Органска Енергија (85 мг) Кофеин (Органска Гуарана, Зелен Чај И Суров Зелен Зрно Кафе) (11%). (Забелешка : Овој Опис На Производот Е Само Информативен.За ажурирани, точни податоци за земјата на потекло, се препорачува да се потпрете на пакувањето на производот или информациите за производителот. Шектерс Органската Енергија е Првиот Светски 100% Природен, Фаиртрејд, вегетаријански и Органски енергетски пијалок од Калинка на пазарот денес.) 857400002925 предупредувања : Предупредувачки Текст : не се препорачува за деца и бремени жени, 84 мг кофеин на 8,4 мл. Шектерс Пијалаци, Лајт Енергија, 8,4 Мл. За Било Која Здравствена Или Диетална Материја Секогаш Консултирајте Се Со Вашиот Лекар Пред Употреба. Добитник на злато на Овие Престижни Награди За Одличен Вкус. Шектерс ја користи моќта на природата за да ви го даде тој енергетски поттик што ви треба, истовремено обезбедувајќи вкусен и освежителен природен пијалок. Секогаш Проверувајте Ја Вистинската Етикета На Производот Што Ја Поседувате За Најточни Информации За Состојките Пред Употреба. Вкусно и богато со антиоксиданси, и со органски состојки како сок од калинка и бозел, сок од лимон, шеќер од трска и зелен чај, ова е пијалок што не сакате да го пропуштите.

Останатите карактеристики

Слични понуди