• Обновено
Избава жаба Оз обоена трофејска серија, чили пиперка, топ во вода шуплива жаба за тело

Избава жаба Оз обоена трофејска серија, чили пиперка, топ во вода шуплива жаба за тело

DEN 351.20
Тековен
Во продавницата

Серијалот за трофејни жаби од јужна магла е исклучително ефикасна кога е потребно многу повеќе непостојано движење за да се привлече внимание. Оваа врвна вода за риболов со вода за риболов беше дизајниран да им даде на риболовците сите придобивки од многу мамки со жаба со висок долар по непобедлива цена. Серијалот за трофејни ѓубриња од ѓубриња шета со леснотија и односот на кукап е одличен. Тежината од 1/2 мл од серијата трофеј го прави кастинг ветре. Вчитајте се на серијалот за трофејски ѓубриња и вчитајте го добро во живо со некои гиганти! Scam Frog 1/2 Oz насликана трофејска серија, чили пиперка, врвна вода, сопственик на мамка за риболов на телото, кукички, се дополнува за подобар однос на сет и фаќање на куки. Цврста тежина на копчето за месинг наместо олово. Рамни силиконски здолништа наместо круг. Печатени очи. Седи повисоко во водата за повеќе неправилно движење. Природната акција за пливање возбудува дури и најстариот тврдоглав бас. Различни опции во боја, вклучувајќи ја и новата насликана серија.

Останатите карактеристики

Слични понуди