• Обновено
Арвбитана Доенчиња Девојчиња Летна Облека Комплети Бел Краток Ракав Ребрести Ромпер + Еднобојно Здолниште За Суспендирање + Лента За Глава

Арвбитана Доенчиња Девојчиња Летна Облека Комплети Бел Краток Ракав Ребрести Ромпер + Еднобојно Здолниште За Суспендирање +

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Тип На Ставка : Сетови. Вклучен пакет : 1 х ромпер + 1 х здолниште за суспендирање + 1 х лента за глава. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење.

Останатите карактеристики

Слични понуди