• Обновено
Деликатни Монистра Нараквица Мода Декоративна Нараквица Накит Зглоб Синџир

Деликатни Монистра Нараквица Мода Декоративна Нараквица Накит Зглоб Синџир

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Описr. r.ова Е декоративна нараквица со монистра, која е изработена од безбедна и нежна легура на цинк и стаклени монистра, извонредна и убава и може добро да ги задоволи вашите декоративни потреби. Нараквицата со монистра има едноставен и стилски дизајн, кој може добро да го украси вашиот зглоб и ќе биде вашиот добар избор за накит.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна, Бела.р. - Материјал : Легура На Цинк, Стакло.р. - Големина : Околу 19,00Х0, 80Х0, 80см/7, 47Х0, 31Х0, 31 инч.р. - изработен е од безбедна и нежна легура на цинк и стаклени монистра, издржливи и практични, со одлична текстура. р. -дизајнот е едноставен, стилски и убав, што може добро да ги задоволи вашите потреби за декорација.р. - направен е со извонредна изработка и има мазен и благ допир, така што ќе можете да го носите со мир на умот.р. - Едноставна И практична, добра еластичност, лесна за прилагодување и лесно може да се носи на вашиот зглоб.р. - Удобен И издржлив, може добро да го измени вашиот зглоб и да направи да изгледате поубаво . Изработен е од безбедна и нежна легура на цинк и стаклени монистра, издржливи и практични, со одлична текстура. Дизајнот е едноставен, стилски и убав, што може добро да ги задоволи вашите потреби за декорација. Направен е со извонредна изработка и има мазен и благ допир, така што ќе можете да го носите со мир на умот. Едноставна и практична, добра еластичност, лесна за прилагодување и лесно може да се носи на вашиот зглоб. Удобен и издржлив, може добро да го измени вашиот зглоб и да направи да изгледате поубаво.

Останатите карактеристики

Слични понуди