• Обновено
Маевн Еон Машка Мрежа 3-Џебен Врв На Вратот И Машки Полуеластичен Комплет За Пилинг За Панталони За Товар

Маевн Еон Машка Мрежа 3-Џебен Врв На Вратот И Машки Полуеластичен Комплет За Пилинг За Панталони За Товар

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Нашиот еон бренд воведува технологија за ткаенини COOLMAX®. Оваа технологија користи специјално дизајнирани влакна дизајнирани да ја одвлечат влагата од кожата, одржувајќи ве ладни и суви цел ден. Овој материјал за перење и абење е отпорен на брчки со минимално намалување. Лесниот, мек и мрежест материјал што дише ви дава допир на перформанси додека одржувате професионален изглед. Врв : • врв На Вратот * Два џебови со еден скриен џеб • Еден џеб на градите со отвор за пенкало • закривен мрежен панел на рамената • Заден јарем со двојно шиење на иглата • мрежен панел За Заден јарем со цевки внатре • Странични отвори • Должина На Грбот На Центарот : 30,75". Панталони : • Заострени панталони со полуеластичен појас • Функционална мува со патент со обоена за совпаѓање внатрешна врвка за влечење • Странични панели • Два предни џебови за наклон • Два џебови за товар • Еден мрежен џеб со селотејп • Еден џеб за пенкало со прстен од триаголник • Два задни џебови за лепенки • Рабови : Редовни 31"/ Кратки 28,5"/ Високи 33,5" • Сите Ситни, високата и Кратката големина се однесува само на големини на панталони. Ткаенина : 59% Полиестер 22% Вискоза 19% Еластерел-Стр 17% Спандекс.

Останатите карактеристики

Слични понуди