• Обновено
М712б Кол Херси Прекинувач За Палење За Универзална

М712б Кол Херси Прекинувач За Палење За Универзална

DEN 1279.84
Тековен
Во продавницата

Нов DB Електричен M712bx Кол Hersee Прекинувач За Палење Компатибилен Со/Замена За Универзални Електрични Резервни Делови За Речиси Секое Возило B Електричен е водечки извор за ротирачки електрични производи за автомобили, камиони, мотоцикли, Атв, земјоделски трактори и многу други возила. Ние стоиме зад секој производ со нашата целосна доверба 1-годишна гаранција. Да, имате цела година за да бидете сигурни дека вашата нарачка ги исполнува вашите очекувања. 100% Нов резервен прекинувач за палење изграден за исполнување на спецификациите НА ОЕМ. 1-годишна гаранција ве штити по купувањето. Фабричките директни цени без ознака за посредник даваат исклучителна вредност. Спецификации : Прекинувач, Палење. Одговара : Универзална.

Останатите карактеристики

Слични понуди