• Обновено
Харт Сопирачки Предни Задни Сопирачки И Комплет Ротори

Харт Сопирачки Предни Задни Сопирачки И Комплет Ротори

DEN 4343.36
Тековен
Во продавницата

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир на боја. Сопирачките за изведба не се прават само за тркачките патеки или за тркачките автомобили. Застанувањето побрзо на патот може да ве спаси од несреќа. Сите наши делови за сопирачките се наменети за улични перформанси. Помагајќи ви да застанете на пократки растојанија, низок шум, низок прашина и ви дава постојани перформанси на секоја станица што го прави идеален за секојдневна употреба. Потпирање Замена На Сопирачките Ротори Диск-Напред и Назад. Комплет вклучува 4 Кочница Ротори Диск. Подготвени За Инсталирање; Директно вклучување На Завртката; Не Е Потребна Модификација. 365 Дена Мфг?и Гаранција За Замена (искривување или дефекти).

Останатите карактеристики

Слични понуди