• Обновено
Божиќен Украсен Приврзок Креативен Насликан Божиќен Старец Приврзок Новогодишна Елка Украсен Дрвен Приврзок

Божиќен Украсен Приврзок Креативен Насликан Божиќен Старец Приврзок Новогодишна Елка Украсен Дрвен Приврзок

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Божиќен Декоративен Приврзок Креативен Насликан Божиќен Старец Приврзок Елка Декоративен Дрвен Приврзок. Материјал : Дрво. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Зимска Венец Со Тајмер Зимски Камин Венец Прозорец Витраж Панел Антички Витраж Прозорци Зимски Венци И Венец Зимски Мантија Украси За Дневна Соба Јуле Момци Украси Дрвени Жици Мониста За Украсување Дрвени Венци Монистра Божиќни Дрвени Монистра ВЕНЕЦ 10 Стапки ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА Какви Било Прашања Ве Молиме Да Контактирате Со Нас, И Ветуваме Дека Ќе Одговориме во Рок од 24 Часа.задоволството на клиентите Е Она Кон што се Стремиме. Без Разлика Дали Тоа Е За Ваша Сопствена Употреба Или Како Подарок На Добар Пријател, Тоа Е Многу Погодно. Производот Е Многу Карактеристичен. Уникатен Домашен Декор : Можете Да Го Закачите За Украсување На Вашиот Дом И Да Ве Направи Уникатен, Погоден За Канцелариски, Внатрешен И Надворешен Домашен Декор. ОДЛИЧНО ЗА ЅИДОВИ : Одговара На Големината Што Сакате да Ја Декорирате на Вашиот Ѕид или Врата, Лесен, Лесен за Носење и Складирање, не Зазема Многу Простор. Лесен За Инсталирање, Целосно Еднократно И Лесно Миење.

Останатите карактеристики

Слични понуди