• Обновено
Јупитер Во Стемпанк Нијанси-Платно

Јупитер Во Стемпанк Нијанси-Платно

DEN 400.00
Тековен
Во продавницата

Оваа неверојатна платнена слика го прикажува Јупитер, најголемата планета во Нашиот Сончев Систем, со спектакуларни детали! Оставете го ова уметничко дело што ви паѓа вилица да ја исполни вашата соба со својата величественост, со стилизирани елементи инспирирани од Стемпанк за уникатен и волшебен изглед. Донесете небесно чувство во вашиот дом и восхитувајте се на мистериозната убавина на вселената. #камера шоу #празнење внатре #сонување #небесен #јупитер #астрономија #астралдекор #поетскиуниверзум #ѕвездена #вселенска носталгија #универзангели Јупитер во Стемпанк Нијанси - Платно.

Останатите карактеристики

Слични понуди