• Обновено
Џемпери Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Градиент Врвни Дуксери, Виолетова

Џемпери Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Градиент Врвни Дуксери, Виолетова

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

08 " Должина : 72см/28. Големина : 3xl Биста : 148cm/58.38" Рамо : 52cm/20.95 "Рамо : 55cm/21. Модерен, шик и симпатичен стил ве прави секси и привлечни во толпата. Големина : L Биста : 122cm/48.39" Ракав : 69cm/27. Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење.44 " Должина : 80cm/31. Ве молиме, Не им пречи Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Слободен Материјал : тип на Полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна Должина : Дебелина На Долги Ракави : Стандарден метод за Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 X Женски Топ-Табела Со Големини(1 инч=2,54 см) : 0 Големина : С Биста : 110 см/43,31" ракав : 63см/24.

Останатите карактеристики

Слични понуди