• Обновено
Капакот на јазот на Rohl и декоративниот трим основен прстен изработен од месинг во сатен никел со полипропиленска термопластична база

Капакот на јазот на Rohl и декоративниот трим основен прстен изработен од месинг во сатен никел со полипропиленска термопластична

DEN 1096.96
Тековен
Во продавницата

За кујна која е исклучително луксузна и функционална, Рохл нуди целосен избор на додатоци. Сите ги надополнуваат ексклузивните колекции на тапаци и тела на Рохл за драматично потенцирајќи широк спектар на теми за внатрешни работи. Секој додаток е достапен во истите завршувања како ексклузивните колекции на Рол, овозможувајќи ви да постигнете автентичен луксуз до секој последен детал. Капа и основен прстен изработен од месинг, телото е изработено од полипропилен отпорен Гаранција за финишот на тосканскиот месинг (TCB).

Останатите карактеристики

Слични понуди