• Обновено
Елегантна монохроматска фабрика ја остава елегантната монохроматска фабрика, ботаничка илустрација 24, дизајн од Лани Лорет

Елегантна монохроматска фабрика ја остава елегантната монохроматска фабрика, ботаничка илустрација 24, дизајн од Лани Лорет

DEN 1055.84
Тековен
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 2 парчиња, на секои 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Ливче; Цвеќе; Цвет; Лист; Цртање; Сликарство; Монохроматски, сиво, бело. Дизајн од Лани Лорета.

Останатите карактеристики

Слични понуди