• Обновено
Бомото Бебе Цртан Филм Качулка Комбинезон Долг Ракав Обичен Руно Ромпер Дома Лабава Целосна Патент Зимска Облека Облека Вино Црвено

Бомото Бебе Цртан Филм Качулка Комбинезон Долг Ракав Обичен Руно Ромпер Дома Лабава Целосна Патент Зимска Облека Облека Вино

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод-Совршен За Комбинезон На Парк, Комбинезон За Забави, Роденденски Комбинезон, Зимски Комбинезон за Патувања И Многу Повеќе. Има две уши од мечка од двете страни на шапката, што го прави вашето бебе да изгледа одлично. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Бебе Долги Ракави Руно Ромпер, Едно Парче Качулка Комбинезон, Зимски Тимови Облека.Карактеристики : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Супер Мека и Не И Штети на Кожата на Вашето Бебе. Материјал : овој меки ромпер за бебиња е изработен од квалитетно руно, се грижи за чувствителната кожа на бебето и удобноста за носење. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Материјал -100% Полиестер.Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Мало Дете, Девојки Стил : Бебе Девојки Руно Патент Ромпер, Есенски Зимски Комбинезон Со Качулка, Едноделен Комбинезон За Стапала Со Долги Ракави Тип На Шема : Еднобојна, Животинска Печатена Боја : Сина, Розова, Кафе, Црвено Вино : 59см, 66см, 73см, 80см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Качулка На Вратот : Удобност Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Дневни, Секојдневни, Игротеки, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.

Останатите карактеристики

Слични понуди