• Обновено
Мејфаир женски и женски плус минки руно со 2 парчиња пижами сет

Мејфаир женски и женски плус минки руно со 2 парчиња пижами сет

DEN 448.00
Тековен
Во продавницата

Мејфаир од страна на Седум Облека за микро руно е познато. Супер мекост комбинирана со забавни, шарени отпечатоци и безделен класичен вклопување, создава совршени пижами за студените месеци. Со такви специјални отпечатоци и неспоредлива удобност, руно на Мејфаир сигурно ќе стане главен во вашата зимска гардероба. Мека ткаенина за микро руно. Еластична лента за половината за опуштено вклопување. Класичен дизајн. Машината што може да се мие (видете ги лесните упатства за миење подолу).

Останатите карактеристики

Слични понуди