• Обновено
Изматете го женскиот квадратен врат миди фустан

Изматете го женскиот квадратен врат миди фустан

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Здраво сонце! Прославете ја сезоната со миди фустан без ракави, сигурно ќе биде главен дел од ротацијата на топлото време. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/29% памук/1% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. Fit : Опуштено вклопување. Должина : Силуета : Миди; 46-5/8 ”долго од горното рамо за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ленти за градник, кои се соочуваат по полите, наредени. Миди фустан на плоштад вратот за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Останатите карактеристики

Слични понуди