• Обновено
18 килограми злато позлатени овални исечени обетки од кристал Хјуги

18 килограми злато позлатени овални исечени обетки од кристал Хјуги

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Загарантирано од 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми што вешто се произведуваат : целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии на највисоко ниво и дизајнери Висока полска завршница : гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и Безбедна боја за сите типови на кожа : Ã Â Сите наши производи се хипоалергични и без никел, што ги прави совршени за оние со чувствителни кожа, елегантен додаток на вашата додаточна колекција, во предвид со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш барате секогаш Модерно работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики за да се подари подароци, со елегантни 18 K жолти, розови или бело злато преклопување Â овален исечен кристал камен за додадени обетки за обетки за грб на грбот на грбот, за затворање на целиот декоративен процес, целиот декоративен процес е направено под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Â Сите наши производи се хипоалергични и без никел, што ги прави совршени за оние со чувствителна кожа. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Кристален камен исечен од срце за додадена искра. Безбедно затворање на грбот на шарките.

Останатите карактеристики

Слични понуди