• Обновено
Пред-Сопственост Џ. Екипажот Фабрика Продавница Женска Големина 26w Фармерки

Пред-Сопственост Џ. Екипажот Фабрика Продавница Женска Големина 26w Фармерки

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 26В. Слаба Нога. Темно Миење. Висок Пораст. Цврсто. 27.0 "Инсем, 12.0" Пораст, 30.5 " Половината. 2% Спандекс, 98% Памук.

Останатите карактеристики

Слични понуди