• Обновено
Универзална Економија Ножици, 7 & quot; Должина, Права Рачка, Нерѓосувачки Челик, Црна, 4-Пакет

Универзална Економија Ножици, 7 & quot; Должина, Права Рачка, Нерѓосувачки Челик, Црна, 4-Пакет

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Универзалната Економија 7 " Ножиците се идеални за канцелариски средини бидејќи имаат цврсти сечила за сечење од нерѓосувачки челик што им овозможува да пресечат различни материјали, од хартија до картон. Тие обезбедуваат употреба од лева или десна рака. Црните ножици од нерѓосувачки челик со права рачка се идеални за отворање пакети за отсекување на рабовите на фотографиите за вашата презентација и сигурно ќе ви се најдат редовно. Универзална Економија Ножици, Должина Од 7 Инчи, Права Рачка, Нерѓосувачки Челик, Црна : ножици за сите намени идеални за канцелариски средини. Цврстите сечила за сечење од нерѓосувачки челик гарантираат долготрајни перформанси и прецизност. Универзалните ножици пресекуваат различни материјали, од хартија до картон. Должина на сечење : 3". Должина на ножици : 7". Тип на совет : зашилен. Рачка тип : директно.

Останатите карактеристики

Слични понуди