• Обновено
Академска Матура Шапка Ресел Дипломирање Сезона Доктор Ресел Чест Декоративен Ресел

Академска Матура Шапка Ресел Дипломирање Сезона Доктор Ресел Чест Декоративен Ресел

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Опис. Ќе ви се допаднат нашите ресни за дипломирање во 2020 година! Дипломирањето е огромно достигнување и треба да се запомни! На секој дипломиран му треба реследник, особено оној што ќе трае низ годините што доаѓаат. Одличниот квалитет на нашите ресни гарантира дека ќе трае. Карактеристики. - Боја : Виолетова. - Материјал : Полиестер. - Големина : Прибл. 40 х 3,5 х 1,7 см. - Изработен од материјал и безбеден за употреба. - Совршен реследник за дипломирање оставете посебна партиска меморија. - Убав подарок за дипломирање и спомен за вашето студентство. - Повеќенаменска декорација за декор со привезок, обележувач, ознака за подарок и декорација на торба. - Совршена декорација и сувенир за забави за дипломирање во 2020 година. Изработени од материјал и безбедни за употреба. Совршен реследник за дипломирање оставете посебна партиска меморија. Убав подарок за дипломирање и спомен за вашето студентство. Повеќенаменска декорација за декор со привезок, обележувач, ознака за подарок и декорација на торба. Совршена декорација и сувенир за забави за дипломирање во 2020 година.

Останатите карактеристики

Слични понуди