• Обновено
Ротосв Жени Летни Сандали Сандали На Плажа Клин Сандали Каузални Удобни Чевли На Отворено Со Тркалезни Прсти

Ротосв Жени Летни Сандали Сандали На Плажа Клин Сандали Каузални Удобни Чевли На Отворено Со Тркалезни Прсти

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Летните Чевли Со Мек Ѓон Кои Можат Да Ви Понудат Удобно Одење Во Текот на Целиот Ден; супер Меки тркалезни прсти шупливи кожни горни +прилагодлив ремен за глуждот со кука и јамка, овие секојдневни летни сандали можат совршено да одговараат без разлика на едноставен дневен фустан или стилски изглед. ПРИЛИКИ : Погоден За секојдневна, канцеларија, забава, пешачење на плажа, пешачење, базен, градина, одмор, активности на отворено, лесно совпаѓање на секоја облека во лето, пролет, aut. Поставата што апсорбира пот и внатрешниот ѓон со полнење за целодневна удобност. И тие нема да предизвикаат замор на нозете по долго носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди