• Обновено
Женски Врвови, Јакни И Царинење На Палтото, Женска Качулка Со Долги Ракави На Отворено Спортска Секојдневна Јакна

Женски Врвови, Јакни И Царинење На Палтото, Женска Качулка Со Долги Ракави На Отворено Спортска Секојдневна Јакна

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Сезона : Четири сезони пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далиј,Надворешен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски Лабав Капут ?●Мек Материјал● : Мека и лесна обвивка, Ветроупорна И голема хауба може да се прилагодат за да се добие вистинското вклопување и заштита при лоши временски услови.Погоден за сите сезони. Немојте да се исушите. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на бистата и половината.

Останатите карактеристики

Слични понуди