• Обновено
Лепливи Градници За Жени Невидливи Подигнете Леплив Градник Без Прерамки За Дишење Лепило За Градник Со Предно Копче Притиснете Нагоре Силиконски Градници За Фус?

Лепливи Градници За Жени Невидливи Подигнете Леплив Градник Без Прерамки За Дишење Лепило За Градник Со Предно Копче Притиснете

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Тип На силика Гелпатерн : Цврста Поддршка : стил на жица фреебра : тип на ремен за притискање : Стил Без Прерамки : Секојдневен, Секси Пакет вклучува : 1пар Женски Купа70а (32А) /70 B(32 B)/75 A(34 A)/80 A/(36 A) B70 C(32 C)/75 B(34 B)/80 B(36 B)85 A(38 A) C85 B(38 B)/75 C/(34 C)/80 C(36 C)/70 D(32 D) Size : Асуит Куп : 70А(32А) /70Б(32Б)/75А(34А)/80А/(36А)Големина : Бсуит Чаша : 70С(32С)/75Б(34Б)/80Б(36Б)85а(38А)Големина : Цсуит Чаша : 85Б(38Б)/75С/(34С)/80С(36С)/70Д(32д) Големи ГРАДИ. Не покривајте ја кожата од Градите Копчето затворач од дното кон врвот, однадвор кон центарот Откако Ќе го носите, можете да го притиснете и прилагодите за да биде поцврсто и поцврсто 1. Без ракави. Кога силиконскиот градник ќе се исуши, лепилото се регенерира за следна употреба.Ние гарантираме дека предметот е веројатно како што е прикажано на слики, но не и истите перформанси на различни тела исто како модел.

Останатите карактеристики

Слични понуди