• Обновено
Држач ЗА велосипеди на кормилото ЗА MOTO G Pyllus 5g Држач ЗА Телефон Велосипед Лулка P3N Компатибилен Со Motorola Moto G Pylus 5G

Држач ЗА велосипеди на кормилото ЗА MOTO G Pyllus 5g Држач ЗА Телефон Велосипед Лулка P3N Компатибилен Со Motorola Moto G Pylus

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Држач ЗА велосипеди НА кормилото ЗА Moto G Pylus 5 G (2022) Држач За Телефон За Велосипеди P3 N Компатибилен Со Motorola Moto G Pyllus 5 G (2022) 1 G92 G9 D-AWThis држач за велосипеди гарантира дека вашиот мобилен телефон останува при рака, без разлика дали вози велосипед до пазарот, низ градот или во планините. Сега вашиот мобилен телефон може да тргне на патот кога ќе го направите тоа за да ви обезбеди музика и ГПС насоки. Погодно се монтира на кормилото, така што не мора да ги земате очите на патот за да се занимавате со вашиот телефон. Го држи мобилниот телефон хоризонтално или вертикално за лесно гледање. Топката главата вртливата дизајн ви овозможува да го прилагодите екранот на најзгодно позиција. Држачот се прилагодува за да одговара на сите мобилни телефони. Лесна инсталација; не се потребни алатки. Боја : Црна. Овој држач за велосипеди гарантира дека вашиот мобилен телефон останува при рака, без разлика дали возите велосипед до пазарот, низ градот или во планината. Погоден за мобилни телефони, паметни телефони, pda, mp3/mp4 уреди. Лизгајте ги рацете за да се прилагодите за универзално поставување за саканите уреди. 360 степен ротирачки. Прилагодете го држачот хоризонтално или вертикално. Лесен за инсталирање. Не се потребни алатки.

Останатите карактеристики

Слични понуди