• Обновено
Куќа Со двојна Големина Со Фиоки за Складирање И Табла, Не Е Потребна Пролет Бо, Рамка За Низок Кревет Од Борово Дрво Со Поддршка За Летви, Украсен Мултифункционален

Куќа Со двојна Големина Со Фиоки за Складирање И Табла, Не Е Потребна Пролет Бо, Рамка За Низок Кревет Од Борово Дрво Со Поддршка

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Сликите на производот се само за повикување. Користено е рачно мерење, може да има некоја разумна грешка. Бојата на вистинскиот производ може да биде малку поинаква од сликата поради осветлувањето или екранот на мониторот.Опис на производот чуден дизајн во форма на куќа додава шарм и карактер во спалната соба на детето.50 Пакет Големина (во.31 Ширина (во.Информации за производот Материјал За Кревет : Борово Дрво+Мдфсајз : Двобојна : Сиви броеви На Пакувањето : 1 потребно е склопување : Број На Летви за Кревети : 10 парчиња Способност за кревет : 300 литри препорачајте Дебелина На Душекот Во Кревет : 6-8"Димензии На Производот Собрана Должина (во.37 Висина (во.80 Собрани Висина (во.50 Собрани Ширина (во. [Цврста Конструкција] : креветот на платформата близначка куќа изработен од висококвалитетно цврсто борово дрво може да трае долго време. Едноставниот и интересен изглед и дава на вашата креативност слободно владеење и можете да го декорирате овој кревет со вашите деца, давајќи целосна игра на детската имагинација. Креветот е издржлив и може да продолжи да им служи на вашите деца додека растат. Ќе ви се допадне поради неговата мала висина што лесно се влегува и излегува, така што не мора да се грижите за безбедноста на вашето дете.82 Потсетник : 1.

Останатите карактеристики

Слични понуди