• Обновено
Кеми Билни Миење Лице Чистење Акни, Се Бори Против Избувнувања Темни Дамки Хипер-Пигментација за акни склони кожата Од Awomi Природните

Кеми Билни Миење Лице Чистење Акни, Се Бори Против Избувнувања Темни Дамки Хипер-Пигментација за акни склони кожата Од Awomi

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Органско Миење На Лицето. Исчисти. Осветлете. Ексфолирај. Направено со Африкански црн сапун, ова органско миење за осветлување и пилинг на кожата промовира рамномерен тон на кожата против промена на бојата поради лузни од акни и хипер-пигментација. Еднократно бпа слободен пластична тегла. Без парабени. Нетоксични. Суровост-Бесплатно. Етички Извори. Изгледа како убава кал. Се чувствувам како паста. Мириса на лижавче за џвакање со меурчиња. и тоа функционира чуда!. Како Да Се Користи : . Работете мала количина во пена. Нанесете на влажно лице, масирајте со кружни движења. Исплакнете со топла вода. Еднократно бпа слободен пластични тегла парабен-слободен нетоксични Суровост-Слободен Етички Извори Изгледа како убава кал. Се чувствувам како паста. Мириса на лижавче за џвакање со меурчиња. и тоа функционира чуда!.

Останатите карактеристики

Слични понуди