• Обновено
Женски Летни Предни Брави Резервоари Градник Чипка Биста Мрежа Гроздобер Шпагети Ремен Отворен Коскен Корсет Излегување Партија Прашка Култура Блузи

Женски Летни Предни Брави Резервоари Градник Чипка Биста Мрежа Гроздобер Шпагети Ремен Отворен Коскен Корсет Излегување Партија

DEN 265.60
Тековен
Во продавницата

Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Биста. Дами Камизоли Меки Жени Долги Камизоли Со Градник Екстра Долги Врвови Од Камизола За Жени Обична Женски Врвна Култура за Девојчињагранична Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-90см/27,56-35,43" Должина : 43см/16,93"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74-94см/29,13-37,01" Должина : 44см/17,32"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80-100см/31,50-39,37" должина : 45,5 см/17,91" материјал Овој Кроп Топ изработен од најлонски влакна. Мека, Дише, Пријателска За Кожата,Лесна, Вашето Тело Без Непријатно. Врвови за спиење За Жени Лабави Женски Камизоли. Нега За Перење Измијте Ја Рачно Во 30 Вода, Закачете Ја Да Се Исуши Во Сенка, Забранете Белење. Камизолите За Жени Пакуваат Свилена Камизола Медиум. 风格蕾丝补丁紧身上衣,性感紧身上衣,推高紧身胸衣可以很容易地搭配夹克,牛仔裤,褶裙,短裤,靴子,高跟鞋等。 Врвови Жени Мачка Врвови Плус Големина. Стил Чипка Крпеница Корсет Врвот, Ками Врвот, Притисни До Корсет Врвот Може Да Биде Лесно Да Се Со Јакна, Фармерки, Плисирани Здолниште, Шорцеви, Чизми, Високи Потпетици Итн. Женски Култура Врвот Многу Екстра Долги Камизоли За Жени Пакет. 洗涤护理用手在30度水中洗涤,挂在阴凉处晾干,严禁漂白。 Плус Големина Женски Камизоли Со Полица Градник Памук Врвот 2x.

Останатите карактеристики

Слични понуди