• Обновено
0. Ку. Фт. Спејсмејкер Плоча Микробранова Печка Во Бело

0. Ку. Фт. Спејсмејкер Плоча Микробранова Печка Во Бело

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

ГЕ апаратите обезбедуваат ажурирана технологија и исклучителен квалитет за да го поедностават начинот на живеење. Со безвременски изглед, ова семејство на апарати е идеално за вашето семејство. И, доаѓајќи од едно Од најдоверливите имиња Во Америка, знаете дека целиот овој избор на апарати е исто толку напреден колку и практичен. 0.7 кубни. фт. капацитетот располага со мали тепсија јадења. 700 Вати моќност за готвење и 10 нивоа на готвење за вриење, загревање и одмрзнување. Инстант на контроли-инстант операција со еден допир. Практични контроли за готвење-Работењето е направено брзо и лесно. Времето на автоматско и временско одмрзнување и нивото на моќност се програмираат автоматски или рачно за оптимални резултати. Грамофон-Ја Ротира храната во текот на целиот циклус. Тајмер за кујна - минутен тајмер помага да бидете на вистинскиот пат. Готвење целосно потсетување-Знајте кога вашата храна е подготвена. Изборен комплет за закачување-Ослободува контра простор. Контрола на заклучување-Помага да се спречи случајно активирање. Ограничена 1-годишна гаранција целиот Апарат Авто и време одмрзнување. Погодност контролите За Готвење го прават работењето брзо и лесно. Грамофонот ја ротира храната во текот на целиот циклус.

Останатите карактеристики

Слични понуди