• Обновено
HGW врв капа јазик капа бејзбол капа Зимска Јагнешка Волна Бејзбол Капа За Мажи Жени Теди Спортски Капи Топла Зима Патување На Отворено Подарок Црна Една Големина

HGW врв капа јазик капа бејзбол капа Зимска Јагнешка Волна Бејзбол Капа За Мажи Жени Теди Спортски Капи Топла Зима Патување

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Симпатична и стилска јагнешка волна секојдневна бејзбол капа во студено време. Не е лесно да се деформира и избледи.Една големина одговара на повеќето жени и мажи.Сезона : Зимска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Капаче }Материјал # Машки И женски капи е изработен од врвен памук, супер лесен, дише, издржлив и удобен. Во прилики,Модниот дизајн ве прави да изгледате поубаво. ®Прилагодлив Прибегнување Одлични Карактеристики На Машки и женски капи со прилагодлив повратен удар, погодно е да го прилагодите затворачот на бравата за да одговара на обемот на главата и да обезбедите максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. Унисекс дизајнот го прави соодветно совршен за парови, жени и мажи. Цврстиот преден визир го покажува уникатниот стил на шапката. Совршено погоден за активности на отворено, патувања и други секојдневни прилики. ● Класичен Стил ● Едноставен, но елегантен дизајн. Зимска ладна вештачка јагнешка волна бејзбол капа е погодна за секоја пригода, како што се престој дома, излегување, кампување или какви било зимски спортови на отворено што ги носат децата.Зимска Вештачка Јагнешка Волна Бејзбол Капа За Мажи Жени Спортски Капи Од Теди Руно Топла Зимска Подарок За Патување На Отворено Карактеристики : термичка вештачка јагнешка волна, исклучително удобна и мека, мека и пријателска за кожата.

Останатите карактеристики

Слични понуди