• Обновено
Uxcell Камери Брави Цилиндар Долго Се Вклопува Ма Дебел Панел Клучни Слично

Uxcell Камери Брави Цилиндар Долго Се Вклопува Ма Дебел Панел Клучни Слично

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Uxcell Cam Брави 30mm Цилиндар Долг Одговара На Макс 7/8-инчен Дебел Панел Со Клуч 4 Pcs1. Должина на цилиндерот од 30мм, одговара за монтирање на дебелина на панелот до 7/8-инчи.2. Цинк легура и хром заврши ќе се спротивстави на абење и ' рѓа со текот на времето.3. Заклучувањето на камерата е слично на клучеви, задржување без клуч и ротација од 90 степени.4. Совршен за кабинети, врати, шкафчиња, поштенски сандачиња ,v, кутии итн.5. Секоја фиока и заклучување на камерата на кабинетот доаѓа со 2 клучеви. Тип На Клуч : Клучен Различен. Должина на цилиндерот : 30мм / 1,18-инчи. Дијаметар на цилиндерот : 17,5 мм / 0,69-инчен. Должина На Навојниот Дел : 26мм / 1,02-инчен. Дијаметар на главата : 23,5 мм / 0,93-инчен. Големина На камери : 39 х 2мм / 1,54-инчен х 0,08-инчен (Л*Т). Материјал : Легура На Цинк,Хромирана. Содржина на пакетот : 4 х Камери брави, 8 х Клучеви.

Останатите карактеристики

Слични понуди