• Обновено
Адријан Колекција Адр - 'Рѓа Тексас 2'-6 9'-6 Тркач Килим

Адријан Колекција Адр - 'Рѓа Тексас 2'-6 9'-6 Тркач Килим

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Со разноврсни, топли палети на бои и дизајни инспирирани од гроздобер, Колекцијата Адријан потсетува на врвни традиционални килими по прифатлива цена. Адријан е моќ се појави Во Турција од 100% полиестерски куп. Мешање на современ и традиционален дизајн колекцијата Адријан без напор ќе го ревитализира вашиот декор простор. Колекцијата Адријан е моќ на полиестер, нудејќи долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина во годините што доаѓаат. Со тоа е низок куп овој килим гарантира ниско одржување и лесно чистење. Овој традиционално инспириран дизајн Од колекцијата Адријан егзистично ги спојува мотивите почитувани од времето со современите и. Одликувајќи се со база на боја на ' рѓа со акценти на дизајн на тексас. Овие дизајни со моќност се сложено изработени со користење на најсовремена технологија која овозможува детали што не можат да се реплицираат рачно. Тепих рампа препорачува да се спречи лизгање. Боја : 'Рѓа / Тексас.Големина : 2 ' -6 "х 9 '-6".ЕАН : 0885369623769. ИСБН : 0885369623769.Димензии На пакетот Lx Wx H : 30,0x5, 0x5, 0 Инчи.Тежина : 4,3 Килограми. Тип : не се применува.

Останатите карактеристики

Слични понуди