• Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерен Темно Бадемово Кафеав Ориентален Простор Килими, 2 '3'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерен Темно Бадемово Кафеав Ориентален Простор Килими, 2 '3'

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Темно Бадемово Кафеави Ориентални Области Килими, 2 'х 3'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Останатите карактеристики

Слични понуди