• Обновено
Шкотска Прозорец Знаме Стринг Знаме Шкотска Виси Мини Знаме Украс Дома Декор

Шкотска Прозорец Знаме Стринг Знаме Шкотска Виси Мини Знаме Украс Дома Декор

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Шкотска Прозорец Знаме Стринг Знаме Шкотска Виси Мини Знаме Декорација На Домот : Изработка - неговиот мал и лесен дизајн го прави пренослив насекаде. Целосно ќе ја цените изработката и квалитетот на овие знамиња.Отпорност На избледување-Изработена од 100% полиестер, бојата е светла и живописна.Кога ќе пристигнат, веднаш ќе забележите колку е неверојатен впечатокот.Патриотски и Декоративни : Прикажете ја вашата поддршка за навивачите и украсете ја вашата забава со нашите фудбалски украси на светското првенство.Тие се совршени подароци за многу прилики, овие патриотски знамиња се одлични и за паради, забави и украси.Големина на знамето : 21 х 14 см / 8,2 "х 5,5", големина На Стап : 30 см / 11,8"Должина : 5м/16,4 СТАПКИ Количина : 20 знамиња материјал : листа на знамиња од полиестерска ткаенина : 1 х Низа Од Знаме на Шкотска квалитетот е многу добар. Материјалот што го користел е безопасен за животната средина. Тоа може да го направи вашиот дом поубав. Се однесува на дневна соба, спална соба, пешачка патека, влез итн. Таа е погодна како декорација на фестивалот.

Останатите карактеристики

Слични понуди