• Обновено
Шпанија Национален симбол Обележје Шема Ветер Ѕвончиња Ѕвонче Автомобил Приврзок

Шпанија Национален симбол Обележје Шема Ветер Ѕвончиња Ѕвонче Автомобил Приврзок

DEN 174.24
Тековен
Во продавницата

Големина : Димензии : Севкупно : должина х ширина (30 х 8 см / 11,8 х 3,1 инчи), дијаметар на прстенот : 8 см / 3,1 инчи, дијаметар на дискот : 4,1 см / 1,6 инчи класификација : Сон Фаќач На Ветерна Карактеристика : -Метален обрач,природни сини пердуви, имитација на кожено јаже од елени, памучно Јаже-Кошмарите минуваат низ дупките и надвор од прозорец. Добрите соништа се заробени во мрежата,а потоа се лизгаат по пердувите до заспаната личност-Совршени висечки орнаменти за додатоци за ретровизори за автомобил, Божиќ, денот На Благодарноста, Забава, туш за бебиња, Расадник, декор На Ѕид или како подарок-Пердувот нема да падне материјал : Винил,пластика,количина на метален пакет : 1 х звук на ветер за фаќање соништа овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Шпанија Национален симбол Обележје Шема Ветер Ѕвончиња Ѕвонче Автомобил Приврзок.

Останатите карактеристики

Слични понуди