• Обновено
Bn59-01041a Замена На Далечински Управувач-Компатибилен Со SAMSUNG LN46A750R1FXZASS ТВ

Bn59-01041a Замена На Далечински Управувач-Компатибилен Со SAMSUNG LN46A750R1FXZASS ТВ

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

2-Пакет Почетна Компоненти Замена BN59-01041 A Далечински Управувач За Samsung Ln46a750r1fxzass02 Ве Молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Почетна Компоненти Замена БН59-01041А Далечински Управувач За Samsung LN46 A750 R1 FXZASS02. Количина : 2. Дизајниран за лесна замена и работа. Брза замена, нема потреба од програмирање, само инсталирајте батерии и користете.

Останатите карактеристики

Слични понуди