• Обновено
Туфрегиов Женски Елек Светка Чипка Елек Секси Ками Летна Камизола И2К Облека Тинејџерки Без Ракави В Туника За Вратот Преголеми Маици За Жени Тенкови За Жени Бели С

Туфрегиов Женски Елек Светка Чипка Елек Секси Ками Летна Камизола И2К Облека Тинејџерки Без Ракави В Туника За Вратот Преголеми

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Е-маил : * добредојдовте во tuphregyow. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Туфрегјоу. . Секин Чипка Елек Секси Ками Летна Камизола И2К ОБЛЕКА Тинејџерки Без Ракави В Туника За Вратот Преголеми Маици За Женски Резервоари За Жени . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. - Карактеристики : - - -. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. - Информации за производот : - - -. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. - Големина Шема - - - големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07 "Должина : 59см/23.23". големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Должина : 60см/23.62". големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Должина : 61см/24.02". големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98cm/38.58 "Должина : 62cm/24.41". големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.16 "Должина : 63cm/24.80" облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди