• Обновено
ВЛЕЧЕНИ Момчиња Патики Модна Светлина На Чевли За Бебиња Обични Детски Чевли Момчиња Спортски Чевли Меки Ѓон Детски Спортски Чевли За Трчање За Бебиња

ВЛЕЧЕНИ Момчиња Патики Модна Светлина На Чевли За Бебиња Обични Детски Чевли Момчиња Спортски Чевли Меки Ѓон Детски Спортски

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Момчиња Патики Модна Светлина На Чевли За Бебиња Обични Детски Чевли Момче Спортски Чевли Меки Единствени Деца Спорт Бебе Одење Чевлиродот : Девојки И Момчиња. Чевли горниот материјал : СТП. Тип На Затворање : Кука И Јамка. Единствен материјал : Гума. Стил : Секојдневен,Моден. Содржина на пакетот : 1 пар чевли ЗА бебиња ИЗНЕНАДУВАЧКИ УДОБЕН И ИЗДРЖЛИВ ЃОН : овие врвни атлетски детски чевли за девојчиња и момчиња се изработени со неверојатно меки стапала и материјали за дишење.Нуди ултра лесна поддршка,костум за деца кои трчаат,пешачат, играат тенис или друг спорт. КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : зафатот на МД ѓонот може ефикасно да спречи лизгање и да обезбеди безбедност на децата. ЛЕСНИ МАТЕРИЈАЛИ : нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесни и стилски. Ние не сме незгодни и тешки како повеќето детски чевли за трчање.Повеќе би сакале да биде полесен од пердув. ДИЗАЈН ЗА АПСОРПЦИЈА НА УДАРИ : стапалата на нашите деца атлетските патики имаат технологија за апсорпција на удари што штити од истегнување на коските и мускулите и ги одржува колената, глуждовите и ' рбетот на вашето дете поддржани. ПРИЛИКА : Овие Детски Спортски Патики се совршени за Тенис,пешачење,пешачење,играње,танцување,џогирање,вежбање трчање.

Останатите карактеристики

Слични понуди