• Обновено
Песна Улица Знак тркач тркач конкуренција гуми удирање

Песна Улица Знак тркач тркач конкуренција гуми удирање

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Барате забавен, урнебесен уличен знак што ќе виси на вашата кабина или во вашата "човечка пештера"? Ако е така, Потпишувањето ги има сите слатки, смешни, смешни, па дури и нови знаци поврзани со работата што ги барате!Нешто за Секоимаме широк спектар на знаци од Американско производство исто како овој знак што ќе ја скокотка вашата смешна коска, ќе ги насмее другите, па дури и ќе го покаже вашиот лут став.Направено До Последноовој знак може да се наведнува без да се скрши и никогаш нема да се скрши или пукне, шарените букви ќе траат цел живот во затворени простории и до 4 години на сонце за надворешна употреба. Брзо и Лесно Монтирање-Доаѓа со претходно исечени дупки за монтирање за закачување. Совршен Подарок-Добар За украсување работен простор или виси во дувло, овој новитет знак прави одличен подарок за секого.Добијте забавен новитет уличен знак за вашиот дом и канцеларија и покажете ја вашата смисла за хумор.

Останатите карактеристики

Слични понуди