• Обновено
Еккаме Атлетски Шорцеви За Жени Расчистување Модни Жени Кратки Печатени Тесни Џебови Со Висок Струк Еластичност Спортски Полушорцеви Панталони На Каки

Еккаме Атлетски Шорцеви За Жени Расчистување Модни Жени Кратки Печатени Тесни Џебови Со Висок Струк Еластичност Спортски Полушорцеви

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

83 " Големина : XXLSize.61 "Хип : 100cm/39. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 69-93cm/27.52 "Колк : 115cm/45.65"MMedium6103669-93cm/27.23 " Материјал : Лен и памук.

Останатите карактеристики

Слични понуди