• Обновено
Женски Концепти Спорт Црвениот Сент Луис Кардинали Билборд Тркач Резервоарот & Шорцеви Спиење Во Собата

Женски Концепти Спорт Црвениот Сент Луис Кардинали Билборд Тркач Резервоарот & Шорцеви Спиење Во Собата

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Одморете се за следната игра сент Луис кардинали во овој удобен концепт спорт билборд спиење во собата. Вклучува резервоар за тркач кој промовира дишење и шорцеви со прилагодлив појас. Око-фаќање сент Луис кардинали графика на секое парче заврши овој сет на шармантна вентилатор опрема. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Тркач. Inseam на големината и мерки прибл. 3". Увезени. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Сетот вклучува резервоар и шорцеви. Моделот за боја на вратоврска варира на секој сет. Бренд : Концепти Спорт. Графика за печатење на екранот. Еластичен појас со врвка за влечење.

Останатите карактеристики

Слични понуди