• Обновено
Без граници за машко и големи машки резервоар за мускули со 2 пакувања

Без граници за машко и големи машки резервоар за мускули со 2 пакувања

DEN 383.20
Тековен
Во продавницата

Резервоар за дел, дел од делот и целосно разноврсен додаток на вашата обична колекција, маицата за мускули на границите не ве интересира. Од салата до скара во задниот двор, нема запирање на ова каде било, каде и да е. И погоди што? Добивате две од овие незапирливи тимови во овој мулти-пакет. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две мускулни маици. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту.

Останатите карактеристики

Слични понуди