• Обновено
Хемотон Нерѓосувачки Челик Сервирање Лажици Овошна Салата Лажици Салата Вилушка

Хемотон Нерѓосувачки Челик Сервирање Лажици Овошна Салата Лажици Салата Вилушка

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Манистор од пазарот На Џојбај.Опис. Предметите се преносливи лажици, изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Мултифункционалните лажици за салата можат да ви дадат поинакво искуство. Лесен за употреба и чистење, совршен за патување, дома, деловно патување. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Нерѓосувачки Челик,. - Големина : Околу 20,00Х4, 50Х0, 50см/ 7, 86Х1, 77Х0, 20ин. - Изработен од нерѓосувачки челик, еколошки, здрав, издржлив и отпорен на корозија. - Овие лажици за салата се со двојна намена и ви даваат поинакво искуство. - Јадете тестенини, јадете овошна салата, сето тоа е направено со вилушка лажица. - Дебел материјал од нерѓосувачки челик, цврста рачка, удобно држење. - Огледало полиран, стилски и убав, лесен за чистење. Изработени од нерѓосувачки челик, еколошки, здрави, издржливи и отпорни на корозија. |Овие лажици за салата се со двојна намена и ви даваат поинакво искуство. |Јадете тестенини, јадете овошна салата, сето тоа е направено со вилушка лажица. |Дебел материјал од нерѓосувачки челик, цврста рачка, удобен стисок. |Огледало полиран, стилски и убав, лесен за чистење.

Останатите карактеристики

Слични понуди