• Обновено
Нинџаго Нја Змеј Моќ Спинџицу Лебдат Креативна Сина Нинџа Играчка, Идеја За Подарок За Годишни Момчиња И Девојчиња, Интерактивни Играчки За Предење, Вклучува Миниф

Нинџаго Нја Змеј Моќ Спинџицу Лебдат Креативна Сина Нинџа Играчка, Идеја За Подарок За Годишни Момчиња И Девојчиња, Интерактивни

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Нинџа награда-издржливиот плејсет, исто така, доаѓа со колекционерски златен змеј енергетски основен елемент во сад, кој Змеј Моќ Nya мора да победи, и 2 елементи за пречки во водата. Плејсетот за играчки што се врти им дава на децата, момчињата и девојчињата неограничена игра бидејќи поминуваат безброј часови исполнети со забава, добивајќи Ја Моќта На Змејот Nya самостојно или со пријателите да се движи низ патеката со водени пречки. Постои и елемент на моќност на синиот змеј. (7 см) долг и 3,5 во. Изградба и игра – овој 57-парче креативни плејсет дава деца на возраст од 6+ брз изградба пред да почнат да се обучуваат Змеј Моќ Nya, и може да се даде како роденденски подарок или секојдневниот подарок. Зумирајте и ротирајте модели ВО 3Д, зачувајте комплети и следете го вашиот напредок. Одлична идеја за подарок за 6-годишни момчиња и девојчиња. Забавно дигитално искуство ЗА лего фанови СО Апликацијата Лего Градител ве води вас и вашето дете во лесна и интуитивна градежна авантура. Нејзината задача е да ги избегне елементите на пречките за вода, да го освои Империум Дроидот што држи стап и да го зграби колекционерскиот златен змејски енергетски основен елемент од неговиот сад.

Останатите карактеристики

Слични понуди